Czy wiesz wszystko o Cattle and Crops

Professional Farmer: Cattle and Crops był oczywiście właściwie dobrym planem na Kickstarterze, jaki stał niedawno otwarty na Steamie, w klasie 1.0. Wreszcie widzimy konkurenta pozornie potężnej serii Farming Simulator, której nikt nawet nie istniał w kształcie dotknąć przez te pełne lata. Ani nawet Farmers Dynasty, gra wydana przez Toplitz Production, wydawnictwo, o którym mowa w Professional Farmer: Cattle and Crops. Zobaczmy więc, lub jest dość godny, żeby rzucić wyzwanie serii FS w swym Professional Farmer: Cattle and Crops Review.

Professional Farmer: Cattle and Crops robi rzeczy zupełnie czyli w zestawieniu do swojego rywala Farming Simulator. I zabiegam o wyrozumiałość, bowiem w tym komunikacie będę szczególnie badał więc z Farming Simulator, istnieje więc słuszne, dlatego są bezpośrednimi konkurentami. To powiedzieliśmy, że Professional Farmer: Cattle and Crops robi rzeczy zupełnie inaczej dodatkowo biorę obecne na nauce. W Professional Farmer: Cattle and Crops przywiązuje się większą wartość do punktów, jakich nie widać w walkach FS. Rzeczy takie jak otwierane drzwi, klikalne punkty na maszynach, dynamiczny teren. To wszystko brzmi świetnie na papierze, prawda? Cóż, będę potrzebował dokładniej zagłębić się w jakąkolwiek sekcję, aby wszystko wyjaśnić.

Widzisz, jedną rzeczą, która prowadzi Farming Simulator przez ostatnie każde lata, jest na pewno społeczność, bez wszystkich modyfikacji napisanych przez klientów, FS byłby opuszczony w wódce również chyba zostałby anulowany teraz w obecnym sezonie. Professional Farmer: Cattle and Crops próbuje dokonać to jedno, istnieje modowanie, ale temat w punkcie, gdy wykonuję ten produkt, liczy na ostatnim, że nie ma tam wielu modów, oraz też, które są dostępne, są dość oczywiste także w większości bezcelowe. Istnieje tylko kilka traktorów, przecinarek i kombajnów, a całe płyną z ostatniej jedynej nazwy. Może w granicę jak jeszcze niewiele osób wejdzie już do zabawy, toż się zmieni dodatkowo stanowię prawą nadzieję, że tak się stanie, przy zwróceniu opinie na fakty kokpitu oraz uciążliwość w obsłudze, jest tutaj oczywiście wysoki potencjał dla moderów.

image

W przeciwieństwie do Farming Sim, Professional Farmer: Cattle and Crops zawiera tylko kilka licencjonowanych jakości w sztuce, z jakich najważniejsze to Mercedes Benz, Class i Horsch. Jest także niemało mniejszych, ale brakuje mu po prostu więcej narzędzi oraz każdego. Jeśli otworzysz menu kupna w FS, odpowiedzialne są do kupienia setki urządzeń oraz pojazdów, natomiast nie tak dużo tutaj. Z pewnością o moc więcej szczegółów dotyczy tworzenia samochodów w Professional Farmer: Cattle and Crops oraz więcej więcej miłości, możesz więc doświadczyć, a dla większości mężczyzn toż po prostu nie wystarczy. Grupę ludzi chce ilość, i nie jakość, ja nie jestem drinkiem spośród nich, ale wiem na pewno, że część potencjalnych graczy otworzy menu zakupów również powie; Co więc stanowi, do kupienia są tylko 3 ciągniki? W aktualnym trochę wariantów.

Jedną rzeczą, którą zauważysz, rozpoczynając tryb pracy, jest wtedy, że pewne samochody są zablokowane do osiągnięcia, chyba że ukończysz wymaganą "lekcję", która zwykle ma nieco zgodnego spośród obecnym traktorem lub siewnikiem itp. Nie jestem fanem blokowania pojazdów w ten droga a wtedy musiałem łączyć się na niższą opcję, oraz nie tę, której pragnął. Rozumiem, że potrzebujesz pokazać ludzi obsługi wszystkich urządzeń, bo jest ostatnie o moc dużo ciężkie niż w FS, jednak w takim razie czemu mogę zakupić podstawowe wersje, natomiast nie też znacznie złożone? Albo zmuś nas do przygotowania samouczka, bądź nie karz graczy za to, że obecnego nie zrobili.

W tyle przechodzimy do jednych elementów rozgrywki. Najważniejszą rzeczą, jaką zauważysz działając w Professional Farmer: Cattle and Crops, jest to, jak tak wygląda FS, a do tego osiągniemy. Ważną pracą, jaką przygotował, było sprawdzenie dynamicznego kraju i pracując w FS przez lata byłem oszołomiony, jak prawidłowo oczekiwałem i trzymał się pod oponami. Czy wiesz, że przy złej pogodzie i gradu możesz naprawdę utknąć w błocie? Tak, to prawda, teren jest właściwie niezwykły i uwielbiam sposób, w jaki się zachowuje, gdy przesuniesz się po nim pługiem lub siewnikiem. Lub po prostu ze prostym starym traktorem, spędziłem może godzinę, spoglądając na brud mieszający się pod moją oponą traktora. Nie stanowi toż czysty stan MudRunner / SnowRunner, tylko gdy na grę rolniczą jest na pewno wystarczająco dobry, powiedziałbym nawet świetnie.

Rozpoczynając pracę możesz tworzyć, co pragniesz, prowadzić prace dla własnych, kupować miejsca dla siebie, a potem sadzić rośliny, z których istnieje dopiero kilka (smutna twarz), robić te plony, a następnie je chronić lub sprzedawać. Znasz podstawową formułę, wszystko jest tu. Nie ma znacznie do słowa na temat trybu kariery, gdyż nie dzieli się on za od odpowiednika FS. Oczywiście są drobne różnice, jednak większość z nich zrozumiesz indywidualny również nie są one na końcu istotne, żebym o nich wspomniał. O ile nie przegapiłem czegoś dużego w walce, masz tu zastrzeżenie.

Wspomniałem, że największą zmianą, jaką zauważysz, są same grafiki. Również tak, to reguła, FS przyjął w ostatnim roku duże ulepszenie graficzne w najnowszej grze, ale potem nie traktuje go w pobliżu Professional Farmer: Cattle and Crops. Ta chodzi wygląda po prostu dobrze, szczególnie wczesnym rankiem lub zachodem słońca. Jeśli Masterbrain (twórcy) zrobili kilka rzeczy tak w obecnej grze, zatem stanowi obecne deformacja grafiki i terenu. A wszyscy znamy, że grafika wtedy nie wszystko i przypuszcza się również rozgrywka.

Cóż, szedłem wystarczająco długo. Look Professional Farmer: Cattle and Crops to moim zdaniem świetna gra, jednak moim zdaniem mogła stać przeniesiona z wczesnego dostępu. W wszelkiej dziedzinie brakuje więcej, potrzeba więcej wszystkiego. Odznacza się w wybranych wymienionych powyżej obszarach, ale brakuje mu więcej w nowych. Professional Farmer: Cattle and Crops Widać obecne być idealna gra, nie zrozumcie mnie źle, jeśli deweloperzy będą ją stale wspierać, dając więcej narzędzi, pojazdów, więcej wszystkiego. Natomiast jeżeli postanowią się stworzyć własną możliwość, jaka będzie dodatkowo lepsza, ta postępuje że żyć zabójcą FS. Daję cię w tej notatce, mam szansę, że podobała Ciż się lektura naszej recencji Professional Farmer: Cattle and Crops. https://symulatorfarmy.eu/farm-manager-2018-download/

image

Ocena użytkowników: 8/10

Wymagania sprzętowe Cattle and Crops

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz 4 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon RX 550 lub lepsza 7 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit

Rekomendowane: Quad Core 3.0 GHz 8 GB RAM karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX 5600 XT lub lepsza 10 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit